Uzavření školy od 14.10. 2020

 

Vážení rodiče, 

v návaznosti na opatření vlády České republiky ze dne 12. 10. 2020 bude škola od středy 14.10.2020 uzavřena a všichni žáci budou vzděláváni distančně.


Distanční výuka bude probíhat dle  běžného rozvrhu,  vyučující budou žáky vyučovat on-line  přes aplikaci  Google classroom, na II. stupni budeme využívat také známou platformou  DM software (zejména pro zasílání a odevzdávání úkolů a učebních materiálů). Vyučovat budeme všechny předměty v časech dle rozvrhu, kromě výchov. Z výchov budeme vyučovat jen  Výchovu  ke zdraví.

V případě potřeby může škola zapůjčit žákovi domů tablet (prosím domluvte se na případném vyzvednutí s tř. pí učitelkou). V případě  potřeby můžete kdykoli kontaktovat vedení školy .

Děkujeme za pochopení.

 

PaedDr. Eva Růžičková, řed. školy                                               Mgr. Michaela Hampová

tel.: 604 357 718                                                                                    tel.:  607 794 858

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                                                               Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Dokumenty ke stažení zde: 

Potvrzení o uzavření školy od 14. 10. 2020

Žádost o ošetřovné