Seznam žáků přijatých do 1. ročníku ve školním roce 2020/2021

Přijatí žáci do 1. ročníku:

• Adamcová Ariana
  • Gabrielová Magdaléna
  • Glasslová Julie
  • Hlaváčová Magdaléna
  • Hořavová Magdaléna
  • Němečková Anna
  • Skuhravá Julie
  • Žáková Valérie
  • Bartásek Oliver
  • Havelka Max
  • Kafka Oliver
  • Mühlbauer Max
  • Shovgenyuk Ivan
  • Skřivan Matěj

Vážení rodiče,
velice si vážíme Vašeho zájmu o naši školu a omlouváme se všem nepřijatým žákům, které jsme nemohli přijmout ke vzdělávání z důvodu zcela naplněné kapacity školy.
Děkujeme Vám za pochopení.

ZŠ Elementária