Výuka od 4.1.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

dle nařízení MŠMT je od 4. 1. 2021 povolena přítomnost ve škole pouze žákům 1. a 2. ročníku.

U ostatních ročníků bude probíhat povinné distanční vzdělávání – on-line výuka. Vyučovány budou všechny předměty dle rozvrhu kromě výchov, jediná výchova ke zdraví bude vyučována. S výukou nám budou i nadále, jak jste již zvyklí, pomáhat naši asistenti.

Chtěli bychom Vás tak požádat o spolupráci a o včasné připojování žáků do hodin on-line výuky.

Velice děkujeme a přejeme šťastný vstup do roku 2021.

PaedDr. Eva Růžičková

Dokumenty ke stažení: